Sonraki

Soğuk Hava Deposu Sistemleri

Soğuk Hava Deposu  Sistemleri
Anahtar Teslimi Soğuk Hava Deposu Sistemlerinde Bizi Aramadan Karar Vermeyin!! ( Bilgi için tıklayın )

BSS soğuk hava depoları : Bu depoların en tamamlayıcı özelliği soğuk hava deposunu oluşturan poliüretan panelleridir 8 ,10 ,12 , 15 , 18 , 20 cm olmak üzere kullanım sıcaklıklarına göre seçenekler sunulmuştur.

Panellerimiz poliüretan ( 40-42 kg / m3 ) yoğunlukları bu şekilde standart olarak benimsenmiştir..

0,55 mm kalınlığında beyaz boyalı galvaniz sac ile kaplanmış poliüretan dolgulu kilitli paneller ile soğuk hava deposu yalıtımı en iyi şekilde yapılmaktadır .( yada sipariş durumunda farklı renk yada 304 krom olmak üzere faklı saclar ile sandviç panel imalatı yapılır)

Sürgülü ve çarpma tip kapılarımız mevcuttur , BSS kapılarımız 80 mm. Kalınlığında poliüretan köpük üzerine 0,55 mm. Kalınlıklarda beyaz boyalı galvaniz sactan oluşmaktadır.

İçerden ve dışardan kolay açılabilen , kilitlenebilen , emniyetli bir mekaniğine sahip kapılardır.

Sınıfında lider hava sızdırmaz ve ısı odaya hapseden sızdırmaz contalar ile çevrilidir .

Dünya gıda standartlarına uygun, prefabrike , poliüretan dolgulu , hijyenik ve güvenli

BSS soğuk,donmuş ve şok muhafaza depolarının bütün çeşitlerinde soğutma ünitesi grubu , evaporatör soğuk hava deposunun iç yüzeyinde , kompresör ve kondenser grubu split olup dış yüzeyinde olacak şekilde monte edilmektedir . modüler soğuk depolar . Prefabrike panellerimiz kilitli ve özel sızdırmaz contalı ile çevrilidir.

Panelin montajından ilk önce oda projesi hazırlanır panel alt yapısı ardından panel montajı ve soğutma gruplarının bağlantı işlemi tamamlandıktan sonra tüm kontrolleri standart olarak yapılır ve sistem devreye alınır artık soğutulma hazırdır.


Tüm gıda ve diğer ürünlerin tazeliği doğallığı ve ısı dereceleri sabit olarak saklanmaktadır.
Et-Tavuk , süt ve süt ürünleri , balık , meyve - sebze , medikal ürünleri , aşı saklama , kimyasal içerikli maddeler ve tüm gıda maddeleri uygun koşullar ve ısı derecelerine göre soğuk depolaması sağlanmaktadır .
BSS soğuk depoların alternatif ölçüleri mevcuttur..

( farklı ve değişken ısılara göre çalışma sistemleri için ar-ge çalışması yapılır )

Uygun soğuk depo fiyatları ile hizmetinizdeyiz ..


Derin soğutma ve şok depolarında geniş referans listesi ve kaliteli çalışmalarıyla ekibimiz yeni müşterilerimize her yeni gün dahada kaliteli hizmet vermek için çalışmarında yeniliklere açık ve teknolojiden faydalanarak kaliteli işler yapmaya devam etmektedir .

Farklı isteklere ve istenilen ısıl şartlara uygun ürünlerinizi korumak için ar-ge çalışmaları yapmaktadır .

Derin soğutma ve şok depolarında geniş referans listesi ve kaliteli çalışmalarıyla ekibimiz yeni müşterilerimize her yeni gün dahada kaliteli hizmet vermek için çalışmarında yeniliklere açık ve teknolojiden faydalanarak kaliteli işler yapmaya devam etmektedir .
16409 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İÇERİĞİ PAYLAŞ

TümüDİĞER ÜRÜNLER