Sonraki

Önceki

Soğuk Hava Deposu izolasyonu

Soğuk Hava Deposu izolasyonu
(Panel ve depo kapısı satışımız başlamıştır ) Soğuk hava depolarının temel oluşumunu sağlayan bu izolasyon paneller 6,8,10,12,15,18, ve 20 mm kalınlıklarda , 110 cm eni 12 metreye kadar ulaşan boylarıyla istenilen boyutlarda üretilir...


Soğuk hava depolarının temel oluşumunu sağlayan ve ısının korunmasınadaki en büyük rolü üstlenen bu izolasyon paneller 6,8,10,12,15,18, ve 20 mm kalınlıklarda , 110 cm eni 12 metreye kadar ulaşan boylarıyla istenilen boyutlarda üretilir ve poliüretan köpük üzerine 0,55 mm. Kalınlıkta polyester boyalı saçtan oluşturmaktadır.

Dünya ve türkiye gıda şartnamelerine uygun şelilde üretilmiş , prefabrik , poliüretan dolgulusu ile , hijyenik modüler soğuk odalar . paneller çift kilitli ve sızdırmaz contasıyla ısıyı depo içerisine hapseder ..

Soğuk depolama sistemleri standart olmayıp istenilen alan ve beklenen değerlere göre dizayn edilmektedir . Kurulum yapılacak alan ön keşfi yapıldıktan sonra proje hazırlanır ve teklif halinde müşterilerimize iletilir..

zemin yalıtımında etkili ve kalıcı çözümler sağlayan firmamız müşterilerine devamlılık sağlayan hijyen ve enerji tasarrufu için etkin bilgi ve tecrübe aktarımı sağlayarak kaliteli işler yapmayı misyon haline getirmiştir

6080 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İÇERİĞİ PAYLAŞ

FİYAT TEKLİFİ İSTE

Adınız Soyadınız *
Firmanız (Opsiyonel)
Telelefon Numaranız *
E-Posta Adresiniz
Şehir *
Talep Ettiğiniz Ürün Adeti
Ürün URL
Açıklamalar
Güvenlik Kodu

TümüDİĞER ÜRÜNLER