Konteyner morg ünitesi

Konteyner morg ünitesi
konteyner tipi taşınabilir morg ünitesi bilgi için 0312 395 25 11-12

konteyner tipi morg ünitesi

tıp sektöründe ve yardım kuruluşlarının aktif olarak kullandığı morg ünitelerini taşınabilir hale getirerek her hava şartına uygun olarak kullanım imkanı sunuyoruz .

ürünlerimiz +4 c ile -40 c arasındaki şartlarda çalışmaya uygun çeşitli kapasitelerde ve 2 ile 24 adet sedyeli ürün yelpazesi ile müşterilere olanak sunmaktayız

konteyner tipi morg ünitelerimiz dünya üzerindeki her hava şartına uygun olarak tasarlanmaktadır bunların içinde tropikal ve sahra şartları mevcuttur özel geliştirilen teknolojimiz sayesinde +60 c sahra şartlarında çalışabilen soğutma sistemimiz ile projelendirdiğimiz elektriğin olmadığı yerlerde jeneratörlü ürünlerimiz kullanıcıya hizmet vermektedir .

Günümüzde çeşitli afetler , bulaşıcı hastalıklar , terör saldırıları , savaş durumlarında hayatını kaybeden fazla insan sayısı hastanelerin kapasite yetersizliğinden dolayı birçok hayatını kaybetmiş insanı hava şartlarından koruyamayarak ivedi şekilde defin işlemleri yönünde hareket etmelerini zorunlu kılmaktadır bu tür durumlar hayatını kaybedenlerin yakınlarını üzmekte ve tıbbı nedenler araştırmadan defin edilmektedir .

Günümüz dünyasında artan bulaşıcı hastalıklar , bulaşıcı virüsler , biyolojik savaşlar , radyoaktif sızıntılar , kimyasal saldırılar , nükleer facialar gibi sorunlar hastaya , yaralıya ve hayatını kaybeden insanlara müdahaleyi zor hale getirmektedir . çoğu hastane bu tür karantina altına alınması gereken durumlarda morg servislerini açmaktan böyle faktörde ki insanları hastane içinde barındırmaktan mümkün olduğunca uzak tutarak diğer hastaları ve hastane personelinin sağlığını koruması düşüncesi ile haklı tepkiler vermektedir .

Böyle durumlarda hayatını kaybeden karantina hastaları hastane merkezinden ve insanlardan uzakta muhafaza edilebilir hale getirmiş bulunmaktayız .

hayatını kaybeden fazla insan sayısı durumunda konteynerler ile bölgesel bir morg merkezi kurularak burada muhafaza edilebilir daha programlı ve kontrollü defin işlemleri yapılabilir.

1722 kişi görüntüledi. Yazıcı Sürümü
İÇERİĞİ PAYLAŞ

TümüDİĞER ÜRÜNLER